Oyun Oyna Para Kazan

Bilgisayar , tablet, akıllı telefon ya da oyun konsoluyla alçakta sıraladığımız oyunları oynayarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? 2018 ve 2019’un en çok kazandıran oyunları neler ? Oyun oynayarak para kazanma tekniği arayanlar buraya

Para kazandıran oyunlar hangileri, 2019’da en çok kazandıran bilgisayar ya da mobil oyun ne, hangi oyun, oyuncusuna ne kadar kazandırıyor? İşte oyun oynayarak para kazanmayla alakalı merak edilenler…
Oyun oynayarak para kazanmak amacıyla kuşkusuz alttaki oyunları öğrenmeniz lüzummektedir. Türkçe ve İngilizce olarak sıralanan oyunları ne kadar öğrenirseniz o kadar para kazanabilirsiniz.

OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK

Para kazandıran fazlası oyun var ama birtakım oyunlar çok daha çok öne çıkıyor. Bu oyunlarda başarılı olmanız halinde aylık binlerce dolar para kazanabilirsiniz. Düzenli olarak gelir elde etmezseniz bile hesap satışından para kazanırsınız.

OYUN HESAP SATIN ALMA NEDİR

Birçok kullanıcı oyunlarda para kazanmak amacıyla sıfırdan başlamak yerine esasen belirli bir civara gelen hesapları kullanır ve bu amaçla yüksek düzeydeki hesapları satın alır.

OYUN SATIN ALMA İŞLEMİ NEREDEN YAPILIR

Bu oyunlardan para kazanabilmek amacıyla durumuyla ilk olarak bu oyunlara sahip olmanız lüzumiyor. Bu oyunları indirmek amacıyla ise STEAM’ı indirmeniz lüzumiyor. steampowered.com ‘a giriş yaparak STEAM‘ı ve bundan dolayı bu oyunları ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz.

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Counter Strike Global Offensive’de ciddi anlamda para kazanabilirsiniz.
CS:GO’yu indirdikten sonra bir aksiyon oyunu ile karşı karşıya olacaksınız. Bir harp oyunu platformu olan CS:GO’da başarılı son derece rütbe kazanırsınız ve hesaplarınız kıymetli olur.
Hem de her 5 – 10 seksiyon oyun oynadıktan sonra kesinlikle KUTU ya da META adı verdiği ve maddi sayısal dşayeti olan parçalar kazanırsınız.
Mesela oyundaki en kıymetli META bıçaklardır ve bu bıçakların birtakımlarının fiyatı 1000 doları geçmektedir. Bu bıçakları oyundaki herkes kazanabiliyor, yalnızca başarılı olmanız lüzumiyor. Yani oyuna ekstra para yatırmanıza lüzum yok. Sermayeniz yalnızca oyunun 22 TL olan ücreti olacak.

LEAGUE of LEGENDS / LOL PARA KAZANMA

Dünyanın en çok oynanan ve anlık milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunu LOL’u bu listeye koymadan olmazdı.LOL’un resmi internet portalı leagueoflegends.com ‘dur. Oyunu buradan oynamanız mümkün. LOL’da düzey elde ederek harika parçalar kazanabiliyor ve karakterinizi yükseltebiliyorsunuz. LOL’da yüksek düzeyli hesaplar kimi vakit 10 bin liradan daha çok paraya satılıyor. LEAGUE of LEGENDS oynamak ve oyunda nasıl ilerleyebileceğinizi öğrenmek amacıyla resmi internet sitesindeki forumu kullanabilirsiniz. Bu forumda değişik fikirler bulabiliyorsunuz ve oyunda kısa sürede yükselme fırsatını nasıl yakalayabileceğin ile alakalı bulgular edinebiiliyorsunuz.

DOTA 2

Para kazandıran oyunlar arasında ciddi anlamda rekabet fırsatı da yayınlayan ve bu amaçla keyifli bir oyun olan DOTA 2’yi de deneyebilirsiniz. DOTA 2’yi oynamak amacıyla Steam’a lüzumsiniminiz var. Oyunu şu anda bedava olarak oynayabiliyorsunuz. Bu bedava sürümün sonrasında oyunda başarılı olup olamayacağınızı öğrenebilirsiniz.
DOTA 2’de para kazanma fırsatları yakalayabilmek amacıyla gün amacıylade 6-7 saate kadar oyun başında durmanız lüzumliliğini bilmelisiniz.Valve’nin en iyi oyunlarından biri olan DOTA 2’de oyunu oynayarak kutular elde ediyorsunuz ve bu kutuların en düşüğü kimi vakit 20 dolardan bile pahalıya alıcı bulabiliyor. Tabii oyunda çok kıymetli kutuların olduğunu da söylemek lazım, birtakımsı 200 dolardan bile pahalı.Hem de DOTA 2’de başarılı olursanız bu oyunda turnuvalara da katılabiliyor ve bundan para kazanabiliyorsunuz. Tabii turnuvalara katılmak amacıyla oyunun en iyi 100 – 200 oyuncusu arasına girmeniz lüzumebilir.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Kısa adı PUBG olan son devresinin en çok oynanan çok oyunculu video oyunlarından biri. 2017 senesinde pazara sürülmesine karşın milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip oyunda genel amacınız, iniş yaptığınız adadaki herkesi öldürmek ve oyunu kazanmak. Steam vasıtasıyla indirilen oyunda başarılı son derece detaylı armağanlar kazanıyorsunuz ve bu armağanlari Steam Pazar’da satarak gelir elde edebiliyorsunuz.

DEPTH

Çok enteresan bir oyun olmasının yanısıra oyuncu adedi her geride bıraktığımız gün artıyor. Steam vasıtasıyla satın aldıktan sonra oynanabilen bir oyun olan Depth’de başarılı son derece mükafatler kazanıyor ve bu mükafatleri satabiliyorsunuz. Oyunda bir köpekbalığı gibi çarpışıyorsunuz! Heyecan verici bir oyun olarak son devresinin tanınmış oyunlarından biri.

H1Z1

Daybreak Game Company doğrulusunda Steam vasıtasıyla kullananlara yayılan H1Z1’de zombilere karşı çarpışıyor ve bu muhabereden galip çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyunda başarılı son derece detaylı kutu ve kasalar kazanıyorsunuz. H1Z1’de çok ciddi gelir elde edebileceğiniz mükafat çeşitleri var. H1Z1’in Steam sektöründe satılan birtakım kutuları 2-3 bin dolara kadar kolaylıkla satılıyor.

RUST

2003 senesinde pazara sürülen Rust, genel olarak “yaşamta kalma” felsefesine sahip bir oyun. Oyunda karakteriniz detaylı zorluklar ile karşılaşıyor ve bu zorlukları aşmanız isteniyor. Steam üzerinden yayılan Rust’ta başarılı olmak amacıyla becerilerin yanı sıra zekaya da lüzumsiniminiz olacak. Rust’un en pahalı satılan eşyaları 300 dolar düzeysinde alıcı buluyor.

TEAM FORTRESS 2

Oyun dünyasının hakimlerinden Valve’nin bir video oyunu olan TF 2 bir nişancılık oyunu. Oyunda bir grup oluyorsunuz ve grup olarak başarılı olmanız lüzumiyor. Eğer 3-4 kişilik bir ekibiniz varsa bu oyunda çok ciddi kazançlar elde etme fırsatınız var. Steam sektöründe 3 bin dolara satılan eşyalara bile sahip olan bu oyunda becerileriniz çok kıymetli. Fakat ne kadar becerileriniz yüksek olursa olsun kesinlikle grup olarak başarılı olmanız lüzumiyor.

SWAGBUCKS

Bir oyundan daha fazlası olan bir platform olan Swagbucks ile çevrimiçi ufak oyunlar oynayarak da para kazanabilirsiniz. Hem de platformda anket doldurarak, video izleyerek ve internette sörf yaparak da para kazanabilirsiniz. Uygulama amacıylade 18 dolar seviyesina ulaştığınız vakit ödemenizi detaylı yollar ile alabiliyorsunuz.

POGO

İlginç bir çevrimiçi oyun platformu olan Pogo‘da çevrimiçi oyun oynayarak para kazanabiliyorsunuz. PC, cep telefonu, Wii, Xbox, ve Playstation üzerinden oynanabilecek detaylı oyunlar tespit edilen Pogo’da bilhassa turnuvalarda başarılı olabilirseniz şayet ciddi paralar kazanabiliyorsunuz. Pogo’da oyunlardan daha çok para kazanmak istiyorsanız şayet 7 Dolarlık Premium üyeliği almanız lüzumiyor.

PAID GAME

Online oyun oynayarak para kazanılabilecek bir diğer platform olan Paid Game temel olarak Swagbucks’a benzeyen bir platform. Burada da bilhassa turnuvalara katılarak daha çok para kazanabilirsiniz. Paid Game’de şuanda 800’ü aşkın oyun var ve her oyunun gelir seviyesi değişik. Sitenin dili de İngilizce.

EXODUS 3000

Multiplayer artık çok oyunculu bir oyun olan Exodus 3000‘de öykü Mars’ta başlıyor. Burada yaşamta kalmak amacıyla ittifaklar kuruyor ve Mars’ta yaşamta kalan son insanlar arasında yer almanız lüzumiyor. Uzun soluklu bir oyun olan Exodus 3000’de bugüne kadar 300 bin lira mükafat dağıtılmış.

SECOND LIFE

Online bir dünya platformu yayınlayan Second Life‘de aslında bir yaşam kuruyor ve burada yaptığınız işlerden elde ettiğiniz gelirler ile para kazanabiliyorsunuz. Mesela platformda bir ev sahibi olduktan sonra bu evi aslında kiralayabilir yada bir atölyeniz varsa buradaki ürünleri satabiliyorsunuz. Şuanda Second Life’de 3 milyona yakın kullanıcı var ve bu kullanıcıların fazlası platformdan para kazanıyor. Fakat bu kadar yüksek civarlara ulaşmak amacıyla ilk etapta sizin de birkaç şey satın almanız lüzumebilir.

INDEX DOLLARS

Index Dollars oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bir diğer alternatif. Index Dollars’da yalnızca oyun oynayarak değil, anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Siteye üye olmak ve oyun oynamak tamamıyla bedavadir. Index Dollars’da da fazlası turnuva var ve bu turnuvalara da katılım bedava.

XYGAMING

Dota, LOL, CSGO ve fazlası video oyunu amacıyla turnuvaların düzenlendiği bir platform olan Xygaming‘de para kazanma yolları bulunuyor. Şu ana kadar sektörün en iyisi olarak gösteriliyor. Genellikle CSGO’da başarılı olanlar, bu platformdan gelir elde etme talihi yakalıyorlar.. XY Gaming’e üye olmak da bedavadir.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News