28 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

28 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları  burcuna geçiş yapıyor ve 19.28 tarihinde ise Balık buruna doğru gelişmeye başlayacak. Maddi açıdan düşünmeniz gereken haller meydana çıkabilir son derece çok harcama yapmamaya çalışmalısınız.

28 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları


Koç Burcu

Son vakitlerde özel hayatınız sizi ara sıra çıkmaza sokuyor. Bu memnuniyetsizliği henüz dile getirmeseniz de gelişen vakitlerde başınızı ağrıtacağa benziyor. Kendinizi ruhsal açıdan iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yolculuk gerçekleştirmek fikriniz aklınıza zaman zaman geliyor fakat parasal mevzularda iyileşmelisiniz.

Boğa Burcu

Bugün enerjisi yüksek bir gün. İş yaşantınızda problemsiz bir gün sizi bekliyor sizi. Bugün işlerinizi basitçe halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel. Ailenizin de partnerinizi onaylamasıyla aşka hayatınızda daha ciddi ve güzel ismimlar atmaya başladınız Son vakitlerde aldığınız kilolar başınıza dert olmadan formda kalmanın yollarını bulmalısınız.

İkizler Burcu

Bugünlerde parasal mevzularda daha tutumlu olmayı öğrenmelisiniz aksi halda son derece zorlanacaksınız. İşinizle alakalı yeni yatırımlar sizi geliştirecektir. Kendinize ve işinize yatırım gerçeklştirmeyi tekrar değerlendirmeye almalısınız. Özel hayatınızda ise rutine dur deme zamanı. Aşkınızı belli etmelisiniz elinizden çoğu gelmese de bu da mühim bir ismim olacak sizin amacıyla. Bugünlerde sonbahar Romantizmi amacıyla ufak bir tatil iyi gelebilir.

Yengeç Burcu

Bugün işinizle alakalı olumsuzlukları bir kıyıya bırakın.  Hayatın size bakmasını dilediğiniz gibi siz de yaşama bakın. Kazançlı çıkacaksınız. Aşk hayatınızda ise birtakım şeyler eskiden güzel gelmese de şimdilerde sizi çokça hoşnut ediyor.Bazı engelleri kaldırırsanız hayatınızı daha basit yaşayacaksınız.

Aslan Burcu

Bugün iş hayatınızdaki ilerlemeler sizi yeni kararlar almaya zorlayabilir. Ama bu vakitçte sakin düşünmeli ve ani kararlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise partnerinize küskün davranışlar içerisinde bulunmaktasınız fakat bunu sıksık devam ettirirseniz sonucunda birtakım şeyler ciddi olarak algılanabilir.  Son günlerdeki zihin dağınıklığından kurtulmalısınız.

Başak Burcu

Bugünlerde aşk hayatınızda enerji kaybediyorsunuz. Açıktır ki birtakım hususları aşk hayatınıza dahil ettiğiniz prosese enerji kaybetmeye devam edeceksiniz.  İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.

Terazi Burcu

Bugünlerde ruhsal olarak birtakım problemler yaşadığınız bir devredesiniz. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak sizin amacıyla hayli zor olacak. Daha daha eskiden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve planlı olarak isteklerinizin üstüne gidebileceksiniz. Sezgilerinize çok güvenmeyin. İşinize odaklanmak size iyi gelebilir.

Akrep Burcu 

Haftanın ilk gününden itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Fakat işinizde çelişkili baktığınız bir mevzu daha uzun vakit sizi düşündürmeye devam edecek. Arada sırada yerinde tahminler yapamıyorsunuz bu sizin amacıyla kayıp olarak sonuçlanıyor. Aşk hayatınızda ise yeni bir devreye giriyorsunuz hem de bu devre sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmazsınız. Ama biraz sabırlı olmalısınız. Sürprizli günlerin ahengine bırakın kendinizi.

Yay Burcu 

Bugünlerde sizdeki farklılığın partneriniz de farkında ve bunun amacıyla sizden bir açıklama bekliyor. Hatta sizde dayanıklı bir açıklama borçlusunuz partnerinize aksi halda aşk hayatınız rizikoya girebilir. Planlarınızın gerçekleşmesi amacıyla vakte ve parasal desteğe gereksiniminiz var.  Yakınlarınıza karşı kırıcı olmamalı daha sakin davranmalısınız.

Oğlak Burcu 

Açıkçası bugün sizin gününüz değil. Kendinizi işlerinize tam manasıyla veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız birtakım problemler sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir. Bazı kararlar vermekte zorlanacaksınız. Özel hayatınızda ise birtakım ilerlemeler yaşayacaksınız fakat bu ilerlemeleri olumlu anlamda yaşam sürdürmek sizin elinizde bu aralar tavırlarınıza ilgi etmelisiniz. Göz sağlığınıza ilgi.

Kova Burcu 

Bugün işinizle alakalı tedirginlikleriniz artabilir. İşyerinizin teknik ilerlemelerin arkasında kalması sizi diğer alternatifler aramaya itiyor. Maddi anlamda sarsılmamak amacıyla riskleri ortadan kaldırmalısınız. Aşk hayatınızda ise daha açık olmalısınız.  Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız birtakım mevzularla alakalı, birkaç gün içerisinde yanıtlar alabileceksiniz.

Balık Burcu

Bugünler özel hayatınızdaki problemler iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Partneriniz ilk defa sizin isteklerinize kayıtsız kalıyor. Siz onunla beraber zaman geçirmek istiyorsunuz fakat onun sizi reddetmesi sizi derinden etkiliyor. Özel yaşamınızdaki bu hal karşısında işinizde öfkeli ve agresif bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Duygusal anlamda daha sakin olmalı ve birtakım şeylere fevri reaksiyonlar vermemelisiniz.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News