27 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

27 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor ve kendinizi çaresiz hissettiğiniz konular ile alakalı birtakım önlemler alabilmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde sizin iyiliğinizi düşünen şahıslar var ve bu bireylerin size vermek istedikleri birtakım akıllar olabilir.


27 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde kendinize itimatiniz fiziksel enerjiniz her geride bıraktığımız gün daha da artıyor. Başlamak dilediğiniz her ne varsa şimdi harekete geçme zamanı. Yeter ki kararlı olup gitmek dilediğiniz tarafı belirleyin. Kişisel hayatınıza herkese yer vermeye devam ederseniz çok kayba ugrarsınız haberınız olsun.

Boğa Burcu 

Bugün dikkatinizi dağıtacak bir çok ilerleme yaşayabilirsiniz. Genellikle unutkanlığınız ya da bulamadığınız evraklar nedeniyle parasal olarak zora düşebilirsiniz. Bu hafta sonu bir hayli yoğun olacaksınız bu sizi yorsada mutlulukla son bulacaktır. Ailenizle alakalı mutlu bir hafta sonu sizi bekliyor. Aileniz yeni üyelerle daha da büyümeye aday.

İkizler Burcu

Bugün iş hayatınızda beraber hareket ettiğiniz şahıslarla yola devam etmek yerine, tek başına yol alma kararı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Cesur adımlar atmanız gereken bir devre sizi karşılamakta. Doğru karar iyi düşünmekten geçiyor. Özel hayatınızda ise mutluluğunuz yakınınızdaki birtakım bireylerin rahatını kaçırıyor. Kötü enerjilere dikkat.

Yengeç Burcu

Bugün güne son derece sevinçli ve enerjik bir ruh durumu içerisinde başlayabilirsiniz. Kendinize olan itimat ve saygınız çevrenizi de çoğuyla etkileyecektir. Herşeyde bazen çok ısrarcı olmamaya özen göstermelisiniz her istediğiniz  olacak diye bir kavram yok bazen olursa olur olmasada olmaz bunun için kimseyi suçlamayın.

Aslan Burcu

Bugün gün süresince duygusal olarak çok derin düşüncelerin içerisinde olabilirsiniz. Sizi içsel sorgulara taşıyan anlık ilerlemeler nedeniyle gününüzün büyük bir bölümünü kendinize ayırmanız gerekebilir. Çevrenizdekilere karşı duygusal reaksiyonlar verebilir ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı titiz davranışlarınızı dışa vurabilirsiniz, dikkat.

Başak Burcu

Bugün günün ilk ışıklarıyla beraber dinamik saatler başlayabilir. Gerek iş hayatınızda gerekse özel hayatınızda yeni ilerlemelere hazırlıklı olun. Ailenizle alakalı beklenmedik ilerleme nedeniyle syahate çıkmanız gerekebilir. Bu seyahat sizin amacıyla geçmişe bir yolculuk ve aynı vakitte ruhsal bir dinginliği de yanında getirebilir.

Terazi Burcu

Bugün yaşama karşı daha yürekli ve kararlı adımlar atmanız amacıyla doğru bir gün. Maddi alanlarda başarılı olma iateğiniz yükselecek ve yakınlarınızla yaptığınız paylaşımlarla edineceğiniz yeni düşünceler doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Herkesin fikrini alarak kendiniz amacıyla en yararlı olacak kazanımları değerlendirmeli ve elinizi acele tutmalısınız.

Akrep Burcu

Bugün alışkınlıklarınız olaylara yaklaşımlarınız konusu ile alakalı mühim sınavlardan geçebileceğiniz olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hal hayatı daha gerçekçi daha geniş bir perspektiften değerlendirmenize katkı sağlayacaktır. Maddi konularda ise olumlu ilerlemelerin yaşanacağı bir gündesiniz.

Yay Burcu

Bugünlerde bilhassa dostluk temaslariniz ve dostluklar ehemmiyet kazanmakta. Dostluk ve dostluk kavramını ayırt edebilmeli kötü günde yanınızda yer alanla iyi günde boy gösterenlerin ışıltılı sözlerinin etkisine kapılarak hareket etmemelisiniz. Genellikle iş hayatınızda yeni temaslar mühim olsa da beraber yol yürüyecekleriniz dostlarınızdır.

Oğlak Burcu 

Zekanız sizin en mühim silahınız. Bir süredir yakın çevrenizde hakkınızda oluşturulan dedikodulara atacağınız akılcı adımlarla yanıt verebilirsiniz. Kendinizi kahretmek yerine oyunu boşa çıkarın. Maddi konularda harcamalarınızdaki kontrolsüzlük nedeniyle zor vakitler yaşayabilirsiniz. Genellikle kredi kartı harcamalarınıza dikkat.

Kova Burcu

Bugün iş dostlarınızla mühim bir kararı değerlendirmek üzere bir araya gelebilirsiniz. Yarattığınız itimat nedeniyle alıncak kararda mühim bir role sahip olabilirsiniz. İyi düşünmenizde yarar var. Özel hayatınızda ise bastırdığınız hisler sizi kızgın ve agresif tavırlar amacıylae sokabilir. Bastırmak ve susmak yerine etkileşim kurmayı denemelisiniz.

Balık Burcu

Bugün yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu yeni etrafta son derece değişik düşünce ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ise bugünlerde çoğu ile ehemmiyet kazanmakta. Ani kararlarla değişiklilere gidebilirsiniz. Cesur davranmaktan kaçınmayın. Son devredeki mide ağrılarınız sizi üzebilir. Stresten uzak kalmaya çalışın.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News