25 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve sizin hakkınızda olumsuz konuşan ve düşünen bireylerin farkındalığına varacaksınız. Arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan insanlara karşı almanız gereken birtakım önlemler olabilir.

25 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 

Sabah saatlerinde ani haller meydana çıkabilir. İlişkilerinize daha Romantik yaklaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber yeni yolculuk planları yapabilirsiniz. Sorumlu bulunduğunuz konularda yeni başlangıçlar gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Enerji dolusunuz.

Boğa Burcu 

Ortaklı konularda kaygı yaratan koşullara karşı uyanık olmalısınız. Alacak borç ilişkileriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı haller oluşabilir. Eşinizi ya da ortağınızı ilgilendiren yeni koşullar var. Akşam saatlerinde eğlencede ve beğenilerde abartı söz konusu.

İkizler Burcu 

Bugün çalışma koşullarındaki yenilikler gündeminizi etkileyebilir. Sizi hayatan bıktıran ve her zaman peşinden koşturan insanlardan uzakdurmaya özen gösterin yorulan her zaman siz oluyorsunuz. Sorumlu bulunduğunuz hususları daha net görmeye başlıyorsunuz. İlerleme sağlamak amacıyla yeni planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yengeç Burcu

İkili temaslarınızda duygusal beklentileriniz gündeminizi etkileyebilir. Özel hayatınızda partneriniz ile alakalı konularda daha duygusal davranabilirsiniz. Sorumlu bulunduğunuz işlerde harekete geçeceksiniz. Yaşanan olaylarda kendi hakkınızı savunmanız gerekebilir. Karışındakilerle uyum aramalısınız. Akşam saatlerinde daha kesintisiz koşullar söz konusu.

Aslan Burcu 

İş hayatınızdaki olaylar, sorumluluklar sizi strese sokmamalı. Siz son derece özverili ve başarılısınız. Gün içerisinde son derece yoğun olabilirsiniz. Sorumlu bulunduğunuz konularda üstlerinizin desteğini alabilirsiniz. Özel hayatınızda her şey yolunda gözüküyor.

Başak Burcu 

Bugün kendinizi bir hayli duygusal hissedebilirsiniz. Son vakitlardaki değişimlerinizin nedenleri ile alakalı sizde bir sonuca varamıyorsunuz. Özel hayatınızda yaşanan belli belirsiz problemler kendinizi yaşamdan soyutlamanıza ve mutsuz olmanıza sebep oluyor. Arkadaşlarınızla ayarlayacağınız bir sohbet ortamı sizi kendinize getirebilir.

Terazi Burcu 

Bugün kendinizi akışa bırakmaya gayret edin. Kimi vakit tam olarak göremediğiniz haller yüzünden belirsizlik yaşayabilirsiniz. Bu haller yabancılarla ya da eğitimle de alakalı olabilir. Aynı vakitte kendi iç dünyanıza dönmeniz yeni farkındalıklar yaratacak. Olayları ve kişileri kendi akışı içerisinde görmeye bakın.

Akrep Burcu

Kişisel açıdan ehemmiyet verdiğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içerisinde ufak kazalara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Sorumlu bulunduğunuz konularda hassasiyetiniz artabilir. İşlerinize yön kazandırmak amacıyla harekete geçebilirsiniz. Yeni başlangıçlar gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde hareketlilik artıyor.

Yay Burcu 

İş hayatınızda diğerlerinden alacağınız destekler yüklerinizi hafifletecek. Parasal birikimlerinizle alakalı yeni kararlar alabilmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla alakalı konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerine doğru gündeminizde değişiklıklar planlarınızı etkileyebilir.

Oğlak Burcu 

Hareket ve iletişimin yoğun bulunduğu bir gündeminiz olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize vakit ayırmak size iyi gelecek. En yakın zamanda güzel haberler alacaksınız bunun mutluluğu sizi öyle bir heycanlandıracak ki ne yaptığınızı bilemiyeceksınız. Kardeşlerden, komşulardan yeni haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde değişik programlara dahil olabilirsiniz.

Kova Burcu 

İlişkide bulunduğunuz şahsa vakit ayırmak size iyi gelecek. Gün içerisinde ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumlu bulunduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla alakalı konularda yeni fırsatlar oluşabilir. Duygularınızı daha net gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Akşama doğru harcamalar artabilir.

Balık Burcu 

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak amacıyla fırsatlar yakalayacaksınız. Çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız amacıyla olumlu koşullar söz konusu. Akşam beğeni aldığınız şeyler amacıyla harcama yapabilirsiniz. Güzel olan şeylere, harcamalara son derece açık bir gündesiniz.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News