22 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları Ay, Yay burcuna geçiş yapacak ve hedeflerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Kendinizden daha emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Geçmişte haksızlığa uğradığınız konularla alakalı olumlu ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

22 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları


Koç Burcu 

Haftaya güzel başladınız ve tesiri bugün de bu güzel enerjiler devam ediyor. İş ve sosyal hayatınızın dilediğiniz gibi bir düzende gitmesi sizi son derece mutlu ediyor. Kafanızda yeni sorular yaratacak teklifler kapıda, iyi düşünün. Özel hayatınızda partnerinize gerçeklştirmeyi düşündüğünüz jestler konusu ile alakalı da doğru yoldasınız ve devam etmelisiniz.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda bir süredir meydana gelen manasız çelişkilerden kurtulma çabalarınızın verilen neticeler yardımıyla çok daha huzurlusunuz bugün. İş yeriniz amacıyla bunu söylemek çok olası değil. Hareketli günlerin ortasındasınız ve akılcı davranmalısınız. Maddi problemler önümüzdeki vakitlarda tekrar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu 

İş yerinizde gerçekleşecek ani değişimler sizi derinden etkileyebilir.Kendinizi düşünüp, doğru kararlar vererek, bıkmayan yapınızla devam etmeniz gerekiyor.Hayatınızla alakalı verilenniz kararlar kimilerine yanlış gelse de doğruluğundan ve dürüstlüğünden emin olduğunuz konularda kendinizden katiyen ödün vermeyin.

Yengeç Burcu

Geçmiş dehemmiyetde yaptığınız hatalarınızı bundan sonra takmayın ve önünüze bakın. Geçmişe takılı kalırsanız şimdiyi yaşayamaz ve mutsuz olursunuz. Artık kendinize yeni bir sayfa açmalısınız. Kendinizi ehemmiyet esnasında kendiniz amacıyla daha üst sıralara koymalısınız. Enerjinizi iyi kullanmalı ve bu hafta amacıyla kendinize çok düzgün bir yol haritası çizmelisiniz. Özel hayatınızda partnerinize olan düzgün yaklaşımınız ilişkinizin daha kuvvetli olmasını sağlıyor.

Aslan Burcu

Bugün sizin amacıyla serinkanlı ve akılcı bir gün. İş yerindeki dostlarınızla bugün olağanüstü rahat ve huzurlu bir beraberlik ve çalışma koşulları geçirebilir ve beraber çok değişik keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.

Başak Burcu 

Harika bir güne başladınız. Enerjiniz en üst seviyelerde. Ama bu sizin karşınıza çıkabilecek zorlukları gözardı etmeniz amacıyla bir rehavet nedeni olmamalı. Zorlukları karşısına bir duvar gibi durup onları sakin dingin bir şekilde karşılayıp çözüme ulaştırmak gene sizin hünerlerinize kalıyor. Aşk yaşamınızda ise gene sallantılar olmasına karşın onunda üstesinden geleceksiniz bunun amacıyla emek ve çaba sarfetmekten kaçınmayın.

Terazi Burcu

Bir süredir yaşadığınız sallantılı ve kararsız dehemmiyetlerinizi atlatmaya başladınız. Bu boşluğun uzun devam etmesi sizi çok etkilemiş olabilir ama buna karşın gösterdiğiniz direnci de hiç hafife almamalısınız. Ailenizle beraber olmak size iyi gelecek. Onların desteği sizin en iyi ilacınız. Aşk yaşamınızla alakalıde çok güzel bir kısmet sizi bekliyor olabilir bunun amacıyla gönül gözünüzü açık tutmalısınız.

Akrep Burcu 

Son birkaç gündür pek bir kararsız bir dehemmiyetinizdi. Nihayet bunu aştınız. Hayatınızda bir dolu defteri kapatığınız gibi yeni bir sayfa acacaksınız ve hemen işe koyulmaya başlayacaksınız. Sağlıkla alakalı konular önümüzdeki günlerin mühim hususları arasında. Spor yapmaya tekrar başlamanızda yarar var.

Yay Burcu
Buvakitlarda iş yaşamınızda yetişkinleşmiş gibi görünüyorsunuz ama gene de aldığınız tedbirlerin devamını elden bırakmayın. Genellikle buvakitlarda her şeyi hassaslikle incelemenizde yarar var. Aşk hayatınızdaki kötü günler de geride kalıyor. Kendinize temiz bir sayfa açma vakti geldi bundan sonra. Sırt ağrılarınız şu sıralar sizi üzebilir.

Oğlak Burcu 

Dış etkilerden ya da aldığınız birtakım ufak yanlış kararlardan kaynaklı etrafınızdekilerin kalbini kırdınız ama telafisi sizin elinizde. Aldığınız birtakım kararlarsa çok yerinde. Kalbinizin sesini dinleyin. Önünüze beklemediğiniz kapılar açılacak. Yeni teklifleri reddetmeden evvelce bir kez daha düşünseniz iyi olur. Her zaman kendi bildiğinizi okuyorsunuz ve her  anyanlış yapacağım korkusundna vazgecin siz bu işte iyisiniz.

Kova Burcu

Sizi yanlış yönlendiren insanlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz yoksa her zaman hatayapmaya musait olurusnuz. Bunun nedenlerini de çok iyi biliyorsunuz. Çevrenize karşı daha seçici ve dikkatli davranmanız gerekliliğini öğrendiniz bundan sonra. Şimdi işte ve evde işleri tekrar yoluna koyma vakti. Partnerinizle acil bir konuşma yapmanız iyi olur.

Balık Burcu

Son vakitlarda yaşadığınız yoğunluğu kendinize çok dert etmeniz sizde gerilim yapmaya başladı. Esasında geçici yoğunlukları bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok. Adı üzerinde geçici. Fazla hassas yapınızın neticesi bunlar. Esasında partneriniz de aynı meseleden şikayetçi. Hem sağlığınız hem de etrafınız amacıyla kendinize vakit ayırmalısınız.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News