Araba kazası tazminat talep aldatmaca

Defterimiz Google News

Araba kazası tazminat talebi

 

Aldatmaca nasıl çalışır

(aşağıdaki videolarla birlikte) Araba kazaları veya diğer kişisel yaralanmalar söz konusu olduğunda birçok sigorta talebi vardır. Aldatıcı uygulamalar aşamalı kazalardan sigorta parasına kadar düzenlenirken, dolandırıcıların sayısı sürekli artmaktadır . Bir araba kazası tazminat talebi ciddi bir eylemdir, bu nedenle yaralanma iddiası arayan avukatların da iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Beklenmedik bir şey olduğunda sigorta şirketinizle şiddetli savaşa gitmeniz gerektiğinden bahsetmiyoruz.

Bu yazıda, astronomik tıbbi faturalara, ücret kaybına ve acıya yol açabilecek hileli planlar hakkında konuşacağız. Hadi bir bakalım.

Trafik kazası tazminat taleplerinin dört yaygın sahtekarlığı örneği:

1. Swoop ve Squat, diğer adıyla Sahte Kaza Talep Tazminatı

Bu varyasyon çoğunlukla “Swoop and Squat” vakası olarak bilinir. Sahte araç kazalarından oluşur. Bir araba (‘takas’) bilerek hızlanır ve birkaç inç keser ve durur. Zamanında duramadığınız için, dolandırıcının arabasını arkadan sonlandırıyorsunuz. Farkına bile varmadan, üç ya da dört kişi ‘swoop’ arabadan çıkıyor, bazı kırbaç yaralanması tazminatı talep ediyor ve bir araba kazası yaralanması iddiası yapmaya devam ediyor. Şansın kalmadı. Makul bir araba kazası avukatına ihtiyacınız olacak.

Bu aldatmaca uzun bir geçmişi var. 80’li yıllarda, İspanyol kökenli göçmenler , hak talebinde bulunmak amacıyla sahtekarlığın bir parçası olarak işe alındı. Bununla birlikte, ‘Swoop ve squat’ aldatmacalarının masum insanların hayatlarını alarak ve ek yaralı kurbanlara yol açarak birçok kez yanlış gittiğini belirtiyor. Aşamalı bir trafik kazasına karışmayın.

Swoop ve Squat Scam da zaman zaman motorlu araç kullanmayan, bisiklet kullanan gençler tarafından çekiliyor. Bazılarının korkusuzca kendilerini arabaların önüne attığı ve maksimum tazminat aradığı bildirildi.

trafik kazası tazminat talepleri

2. Sahte Trafik Kaza Sigortası İddiaları
Bu dolandırıcılığın kamerada yakalandığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Sahte araba kazası kamera video yakaladı iddiaları

Şu senaryoyu düşünün: ilk olma hakkına sahip olmayabileceğiniz trafik şeritlerini birleştirerek yoğun bir kavşağa giriyorsunuz. Dolandırıcı – bunu yapma hakkına sahip – SİZE elini sallayarak sizi yapmaya davet edebilir. ‘Ne kadar iyi bir adam’ olduğunu düşündüğünüz ve ilerlediğinizde, sizi bilerek vurmaya devam eder.

Dolandırıcı daha sonra ilk girmesi ve sigorta evraklarını güvenle doldurması gerektiğini iddia edecektir. Yaralanmayı bile taklit edebilir. Ne söylediğine bakılmaksızın hatalısın. Dolandırıcı ayrıca bir kaza kurbanı olarak bu kişisel yaralanma iddiası için sahte tıbbi masraflarını da ödemenizi isteyebilir.

Birçok yaralanma, avukatların bugünlerde çok sık görüldüğü gibi her gün masalarında bu davaya sahip olduklarını iddia ediyor. Bununla birlikte, deneyimli bir avukat bunu başarıyla geçmenize yardımcı olur, böylece suçlu fazla tazminat alamaz.

araba kazası yaralanma iddiası

3. Çekici Sürücüsü Otomatik Kaporta veya Kişisel Yaralanma Avukatı Önerir
Bu aldatmaca genellikle gerçek bir trafik kazası meydana geldiğinde ortaya çıkar. Bazı çekici sürücüleri bazı otomobil karoserlerinden komisyon alır. Ayrıca bir doktor, masör, fizyoterapist ve hatta sahte bir kişisel yaralanma avukatı da olabilir – hepsi kaza yerinde çekici sürücüsü tarafından ‘şiddetle tavsiye edilir’. Bunlar da mağdur adına hileli iddialarda bulunacak veya mağduru gereksiz muamelelere veya davalara girmeye kandıracaktır.

Mağdurlar hala şokta ve çekici sürücülerinin bir yetkisi olduğundan, önerileri her zaman ‘önerilen’ yerlere ziyaretler izler. “Acı çektiğini görüyorum, adamım. Yaralanma iddianız için bu avukata başvurun. Kazanacaksınız. Oh, ve aracınızın tamir edilmesi gerekiyorsa, size de yardımcı olabilirim.”

Araba kazasında hasar söz konusu olduğunda, bazı gölgeli mekanikler muhtemelen bir yarıyı bile almaması gereken bir iş için size bir kol ve bir bacak yükleyecektir – öyleyse ne oldu? Çekici sürücü komisyonu cebinizden gelir.

Her trafik kazasından sonra, sonraki adımların ne olması gerektiği konusunda ödevinizi yaptığınızdan emin olun. İster genel hasarlar, isterse ciddi bir yaralanma hakkında olsun, tazminat talebi ciddi bir konudur.adam araba kazasından sonra düşünme

4. Yana Kaydırma Tazminat Talebi

İnsanların tipik olarak içeride biraz kesip, çizginin üzerinden geçtiği çift şeritli bir dönüşte olabilir. Dolandırıcılar, hafifçe şeritlerine giren ve anında onları vuran arabaları hedefler. Masumiyet iddia ettikleri için, sahte kaza yaralanmaları, başa çıkabilecekleri herhangi bir sigorta şirketine kişisel yaralanma iddiaları sunar. Bu kasıtlı çarpışma ‘Yan Kaydırma’ olarak da bilinir.

Trafik kazası iddiaları her zaman meydana gelir, ancak aracınızı her zaman nasıl kullandığınız konusunda çok dikkatli olun. Aksi takdirde, size uygun bir tazminat tutarı sunmak için bir sigorta ayarlayıcısını yanınızda olmaya ikna etmek zor olacaktır.

Araba kazası yaralanma iddia: aldatmaca önlemek için nasıl

Kaçınılmaz acıyı azaltabilmeniz için yukarıdaki tüm örneklerden kaçınmanın birçok yolu vardır. Her zaman önünüzdeki sürücü ile yeterli mesafeyi koruyun. Ya da senin yanında. Kavşaklarda daha yavaş sürün ve özellikle çift şeritli dönüşlerde şeritte kalın. Trafik kurallarına saygılı olun, ilk önce gitmesi gerekenler.

Gerçek bir kaza durumunda, hasarın dolandırıcının sigorta talebinde yer aldığı hikayeyle eşleştiğinden emin olmak için diğer arabanın birçok fotoğrafını çekmek için cep telefonunuzu kullanın. Son olarak, mekanik veya doktor tavsiyeleri söz konusu olduğunda, her zaman tanıdığınız güvenilir insanlara güvenin. Yaralanma iddiası avukatları maliyetlidir, bu nedenle her araba kazası tazminat talebi sizi temizleyicilere götürebilir ve hatalı olmasanız da ücretlerin kaybedilmesine yol açabilir. Nasıl sürdüğüne dikkat et.

Dolandırıcılıktan bahsettiğimiz için, Scam Detector ile ilgili aşağıdaki makaleleri okuyarak kendinizi yukarıda belirtilen konularla ilgili birkaç dolandırıcılık konusunda eğitin:

– Sahte Tıbbi Faturalar Scam

– Sahte Avukat Firma Dolandırıcılığı

– Otomatik Sigorta Dolandırıcılığı

– Yakındaki Dolandırıcılık

– İptal Edilen Uçuş Tazminatı

– Kırık Eşya Tazminatı

– Mülkiyet Hasar Scam .

Kırbaç yaralanması tazminatı

Sahte Trafik Kazası Tazminat Talepleri Nasıl Bildirilir

Ailenizi ve arkadaşlarınızı sağlanan düğmeleri kullanarak sosyal medyada paylaşarak Kaza Tazminat Talebi Dolandırıcılığı konusunda bilgilendirin. Ayrıca, dolandırıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Federal Ticaret Komisyonu’na resmi olarak bildirebilirsiniz:

Burada FTC’ye Rapor Verin

Seçeneklerinizin neler olduğunu görmek için, şehrinizdeki İşçi Tazminat Kuruluna da (veya bölgenizde ne denirse) başvurmalısınız. Sahte kişisel yaralanma davalarından ve yasal işlemlerden, hatta ihmal edilen ihmallere kadar her türlü dolandırıcılıkla ilgileniyorlar.

Sigorta şirketinizi, alabilecekleri olası yanlış şikayet konusunda da bilgilendirebilirsiniz, ancak kanıtınızın olduğundan emin olun. Yukarıda belirtildiği gibi, herhangi bir kişisel yaralanma yükümlülüğünden veya ek cezai hasarlardan korunmanız için, trafik kazasının olduğu yerlerde fotoğraf çekin. Araba kazası talebiniz için yeterli malzemeniz varsa, kendi sigorta şirketiniz size adil tazminat sağlamalıdır.

trafik kazası iddiaları

Kendinizi Nasıl Daha Fazla Koruruz:

Her hafta en kötü şöhretli dolandırıcılığı bulan ilk kişi olmak istiyorsanız, burada Scam Detector bültenine abone olmaktan çekinmeyin . Periyodik e-postalar alacaksınız ve spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz. Son olarak, sahtekarlıklarının bir motorlu taşıt kazası, tıbbi faturalar, kayıp ücretler veya diğer ekonomik zararlarla ilgili olup olmadığını diğer dolandırıcılara göstermek için aşağıdaki Yorumlar bölümünü kullanın.


Oppo Forum Google News

Araba kazası tazminat talep aldatmaca” için 3 yorum

 • 28 Haziran 2020 tarihinde, saat 6:05 pm
  Permalink

  selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2020 tarihinde, saat 1:49 pm
  Permalink

  Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

  Yanıtla
 • 11 Temmuz 2020 tarihinde, saat 5:18 am
  Permalink

  Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir