Araba Kazası Avukat Fort Lauderdale

Defterimiz Google News

Fort Lauderdale’de trafik kazası avukatı Dolandırıcılık nasıl çalışır

Son zamanlarda Fort Lauderdale’de ve Florida’nın geri kalanında birçok sigorta talebi bildirildi – bunların çoğu 2019’da kazalara veya kişisel yaralanmalara atıfta bulunuyor. Bununla birlikte, aldatıcı uygulamalar aşamalı kazalardan sigorta parasına çekilirken, dolandırıcıların sayısı sürekli artmaktadır. FLPD de durumu izliyor ancak tüm suçluları yakalamanın neredeyse imkansız olduğunu kabul ediyor.

Bir araba kazası tazminat talebi kritik bir eylemdir, bu nedenle yaralanma talebi avukatlarının herkes için iki ucu keskin bir kılıcı olabilir. Beklenmedik bir şey olduğunda sigorta şirketinizle şiddetli savaşa gitmeniz gerektiğinden bahsetmiyoruz.

Aşağıda, Fort Lauderdale’deki kaza yaralanma tazminat taleplerinin dört yaygın sahtekarlığı örneği verilmiştir:

Senaryo 1: Kaydırma ve Çömelme
Swoop ve Squat aldatmacalarını çalışırken görmek için aşağıdaki videoyu izleyin :t’

Bu varyasyon genellikle “Swoop and Squat” vakası olarak bilinir. Diyelim ki Las Olas Bulvarı’ndayız. Bir araba (‘kepçe’) bilerek hızlanır ve sizi birkaç inç keser ve durur. Zamanında duramadığınız için, dolandırıcının arabasını arkadan sonlandırıyorsunuz. Farkına bile varmadan, üç ya da dört kişi ‘swoop’ arabadan çıkar, bir tür yaralanma olduğunu iddia eder ve bir araba kazası yaralanması iddiası yapmaya devam eder. Bu ne anlama geliyor? Şansın kalmadı. Artık Fort Lauderdale’de iyi bir trafik kazası avukatına ihtiyacınız var.

Uzun bir geçmişi olduğundan dava yeni değil. 80’li yıllarda İspanyol kökenli göçmenlerin (Florida, bu yüzden bol miktarda) aldatmacanın bir parçası olarak işe alındığı söyleniyor. Bununla birlikte, ‘Swoop ve squat’ aldatmacalarının masum insanların hayatlarını alarak birçok kez yanlış gittiği belirtiliyor.

trafik kazası avukat fort lauderdale

Senaryo 2: Sigorta
Sigorta dolandırıcılığının kamerada yakalandığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Kameraya yakalanan sigorta dolandırıcılığı iddiaları

Açıklayalım. Diyelim ki Andrews Caddesi’ndesiniz. İlk olma hakkına sahip olmayacağınız trafik şeritlerini birleştiren yoğun bir kavşağa veya sokağa giderken, dolandırıcı sizi yine de yapmaya davet edebilir. ‘Ne kadar iyi bir adam’ diye düşündüğünüz gibi, size bilerek vurur.

Dolandırıcı, önce girmesi ve sigorta evraklarını güvenle doldurması gerektiğini iddia edecektir. Birkaç yaralanma, Fort Lauderdale’deki avukatların bu davayı her gün masalarında görüyor, çünkü günümüzde çok sık görülüyor.

Senaryo 3: Çekici Yönlendiricisi

Bu aldatmaca tipik olarak Fort Lauderdale olsun ya da olmasın gerçek kazalar meydana geldiğinde olur . Bazı çekici kamyonları, bazı otomobil kaporta dükkanlarından, hatta doktorlar, kayropraktörler veya fizyoterapistlerden, kazaların kurbanlarına yerinde ‘tavsiye’ etmeleri için komisyonlar alırlar. Bunlar da mağdur adına hileli iddialarda bulunacak veya mağduru gereksiz muamelelere veya davalara girmeye kandıracaktır.

Kurbanlar hala şokta ve çekici sürücülerinin bir yetkisi olduğu için, önerileri her zaman Fort Lauderdale’de ‘önerilen’ yerlere ziyaretler izliyor. İyi yönlendirmelere karşı hiçbir şeyimiz yok, ama burada ne oluyor?

Bazı şüpheli mekanikçiler, muhtemelen yarısına bile mal olmayacak bir iş için bir kol ve bir bacak yükleyecektir – öyleyse ne oldu? Çekici sürücü komisyonu cebinizden gelir.

Senaryo 4: Yan kaydırma

Bu aldatmaca, insanlar genellikle çizgi üzerinde sürüş, içinde biraz kesip, çift şeritli bir dönüş olabilir. Suçlular, şeritlerine hafifçe giren ve anında vuran arabaları hedef alıyorlar. Masumiyet iddia ettikleri için, Florida’daki şirketlere de kişisel yaralanma iddiaları sunuyorlar.

Bu kasıtlı çarpışma ‘Yan Kaydırma’ olarak da bilinir. Trafik kazası iddiaları her zaman meydana gelir, ancak aracınızı her zaman nasıl kullandığınız konusunda çok dikkatli olun.

Fort Lauderdale Hak Talebi Dolandırıcılığı: Nasıl Bildirilir

Yukarıdaki tüm örneklerden kaçınmanın birçok yolu vardır. Her zaman önünüzdeki sürücü veya yanınızdaki sürücü ile yeterli mesafeyi koruyun. Bunu zaten bilmelisiniz, ancak kavşaklarda daha yavaş sürün ve her zaman şeritte, özellikle çift şeritli dönüşlerde kalın. Trafik kurallarına uyduğunuzdan ve önce gitmesi gerekenleri bıraktığınızdan emin olun. Fort Lauderdale’in zaman zaman çılgın bir trafiği var.

Gerçek bir kaza durumunda, hasarın diğer sürücünün sigorta talebine koyduğu hikayeyle eşleştiğinden emin olmak için diğer arabanın bir sürü fotoğrafını çekmek için cep telefonunuzu kullanın. Başka herhangi bir şey?

Son olarak, mekanik veya doktor önerileri söz konusu olduğunda, her zaman tanıdığınız güvenilir insanlara güvenin.

Yaralanma iddiası avukatları sadece Fort Lauderdale’de pahalı değil, bu nedenle her araba kazası tazminat talebi sizi temizlikçilere götürebilir, ancak hatalı olmasanız da. Nasıl sürdüğüne dikkat et.

Talep Dolandırıcılığı Nasıl Bildirilir
Aileniz ve arkadaşlarınızla sağlanan düğmeleri kullanarak sosyal medyada paylaşarak Fort Lauderdale aldatmaca Araba Kaza Lawer haberdar olun. Ayrıca, dolandırıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Federal Ticaret Komisyonu’na resmi olarak bildirebilirsiniz:

Burada FTC’ye Rapor Verin

Kendinizi Nasıl Daha Fazla Koruruz:
Her hafta en kötü şöhretli dolandırıcılığı bulan ilk kişi olmak istiyorsanız, burada Scam Detector bültenine abone olmaktan çekinmeyin . Periyodik e-postalar alacaksınız ve spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz. Son olarak, diğer dolandırıcıları ortaya çıkarmak için aşağıdaki Yorumlar bölümünü kullanın.


Oppo Forum Google News

Araba Kazası Avukat Fort Lauderdale” için 2 yorum

 • 18 Haziran 2020 tarihinde, saat 8:57 am
  Permalink

  Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

  Yanıtla
 • 25 Haziran 2020 tarihinde, saat 2:26 pm
  Permalink

  selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir