Ev Tadilatları

Defterimiz Google News

Aldatmaca nasıl çalışır

Arka bahçenizdesiniz ve birkaç çalışkan adamın geçtiği bir kamyon var. Kamyon durur ve bunlardan biri size endişeli ve endişeli bir şekilde bir sonraki blokta bir iş üzerinde çalıştıklarını ve çatınızın bir sorun geliştirdiğini fark ettiğini söyler. Çok yakında zonalarınızdan su sızması konusunda büyük sorunlarınız olacağını düşünüyor. “Bu arada” (seninkini işaret ediyor) “Bir sonraki fırtınada hayatta kalıp kalamayacağından emin değilim.”

Ancak, bölgede oldukları için, eğer ilgileniyorsanız, size evinizi düzeltmek için iyi bir fiyat verebilirler. Kötü hava şartlarından korunmak istemediğinizi düşünerek kabul edebilirsiniz.
El sıkıştıktan sonra evinizde çalışmaya başlayacaklar, ancak büyük bir karışıklık yaparken (bazen çatınıza sivri uçlar) sizi ihtiyaç duymayan şeyler için ücret alacaklar. Onları işe aldığınız işe ek olarak, belirli bölgeleri boyamak veya yüzey dökülmesini durdurmak için özel bir bileşik püskürtmek gibi “sabit” gereken daha fazla şey bulmaya devam edecekler.

Onlara sadece zonaları sabitlemek istediğinizi söylediğiniz kadar, bunu yapmak için diğer tüm işleri de yapmaları gerektiğini açıklayacaklardır.

Dolandırıcılığın farklı bir varyasyonunda, dolandırıcılara asfalt döşeme çalışmaları sunan kapı kapı dolaşıyor. Söylemeye gerek yok, lisanssız çalışıyorlar.

Nasıl önlenir

Özellikle Sandy Kasırgası veya Tsumani gibi felaketlerden sonra, kendilerini sadece ev geliştirme uzmanı olarak önerecek insanlara güvenmeyin. Her zaman tanıdıklarınızın tavsiyelerine uyun. Meşru yükleniciler yazılı teklifte bulunurlar.

Her zaman daha önceki çalışmalarını gördüğünüz birini işe alın. Ve ilk önce malzemeler için paraya ihtiyaç duyduklarını söyledikleri zaman bilmediğiniz işçilere asla ön ödeme yapmayın. Uygun işçilerin bina tedarikçileri ile kredi düzenlemeleri vardır. Dolandırıcı para ile kaçacak.

Dolandırıcılık müteahhitlerinin kullandığı bazı anahtar ifadeler var

“Bu komşulukta çalışıyorum”
“Bu teklif sadece bugün için iyi”
“Projeyi finanse etmenize yardımcı olabilirim”
“Son işimden kalan malzemelerim var”


Oppo Forum Google News

Ev Tadilatları” için 2 yorum

 • 17 Haziran 2020 tarihinde, saat 11:46 am
  Permalink

  selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım

  Yanıtla
 • 5 Temmuz 2020 tarihinde, saat 4:06 pm
  Permalink

  Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir