01 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Defterimiz Google News

01 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük burçlar hiç bir zaman hayatınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin bunlar metrolojıye dayanarak yorumlanıyor burda günluk yazılanalr kesin olacak diye kanaat getirmeyin,

Koç Burcu

Günlük Yorumu

Haftaya güzel başladınız. Bugün sizin gününüz. Kurduğunuz ilişkiler, size hayatı fazlasıyla kolaylaştırdı. Önceleri size hayal gibi gelen fikirler artık neden gerçekleşmesin ki dedirtebilir. Aşk hayatınız bugün biraz bulanık. Kendinizle uğraşıp durmayın. En kötüsünü sizden başka kimse düşünmüyor. Bugünlerde sıvı tüketiminizi arttırın.

Boğa Burcu

Günlük Yorumu

Bugün hayatınızdaki istikrarlı koşulları yaratmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Girişimde bulunacağınız işlerin koşullarını sağlam zemine kurmak isteyebilirsiniz. Sizin bu konudaki eksiklikleriniz olsa da karşınızdakileri yönlendirme şansına sahipsiniz. Sağlığınız için kısa yürüyüşleri ihmal etmeyin.

İkizler Burcu

Günlük Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz kararlar için artık zaman geldi. Ertelediğiniz bunca zaman içerisinde koşullar da olgunlaştı. Artık yeni bir sayfa açabilirsiniz. Atacağınız adımlar bağlı olduğunuz dernek veya takım çalışmalarında sağlam bir yer edinmenize de olanak sağlayabilir. Bağırsak sorunlarına dikkat.

Yengeç

Günlük Yorumu

İşyerinizde yaşanan olağanüstü durum sizi de etkiliyor. Değişen duruma ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Yeni seçenekler için hazırlık yapabilirsiniz. Partnerinizin sorunları ile yakından ilgilenmeniz onun size olan saygısını daha da arttırdı. Ödemeler konusunda sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Günlük Yorumu

Haftaya kötü bir haberle başlayabilirsiniz. Duygusal yanınız zaten kırılgan o nedenle bugünlerde yalnız kalmamaya özen gösterin. Kısa sürede her şey yoluna girecek. Parasal konularda aldığınız doğru kararlar sizi güçlü kılıyor. Bugünlerde yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Duygu dünyanızda yaşadığınız fırtınayı saymazsak sağlığınız yerinde.

Başak Burcu

Günlük Yorumu

Bir süredir beklediğiniz haber nihayet geldi. Artık önünüzde yeni seçenekler var. Karar almak için de fazlasıyla zamanınız olacak. Bu konuda partnerinizle değerlendirme yapmanızda fayda var. Kararlarınız her ikinizin de hayatını değiştirecek. Gördüğünüz rüyalar sizi tedirgin etse de yolunuz aydınlık görünüyor.

Terazi Burcu

Günlük Yorumu

Aslında çok konuşkan bir insan değilsiniz ama bugün kendinizi ifade etmekten oldukça keyif duyacaksınız. Partnerinizin size bugün bir sürprizi var. Akşam planlarınızı şimdiden iptal etseniz iyi olur. İşinizdeki olumlu hava sizi de motive ediyor. Yeni projelerde sizin de adınızın yer alması sürpriz olmayacak.

Akrep Burcu

Günlük Yorumu

Son zamanlarda kendinizi güçlü ve dirayetli hissetmenize rağmen, enerjinizi düşüren düşüncelerin etkisinin olduğu bir ruh halinde olabilirsiniz. Böyle durumlarda yalnız kalmamaya özen gösterin. Aileniz sizin için en güvenli sığınak unutmayın. Parasal konular önümüzdeki günlerde canınızı sıkabilir, daha dikkatli planlama yapmalısınız.

Yay Burcu

Günlük Yorumu

İş arkadaşlarınızla yarattığınız takım çalışması sizi de çok olumlu etkiliyor. Bugün bu durumun karşılıklı ne gibi faydalar sağlayabileceğini konuşabilirsiniz. Partnerinizle yaşadığınız sorunların kaynağı siz değilsiniz. Onun yaşadığı travmalar sizi aşıyor. Profesyonel desteğe ihtiyaç var. Mide ağrılarınızın nedeni stres olabilir.

Oğlak Burcu

Günlük Yorumu

İşinizdeki yeni gelişmeler nedeniyle çalışmalarınızın parasal yönü bugünün gündeminde yer alabilir. Aileniz konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Gelişmeleri sağlıklı düşünüp acele etmeden karar vermelisiniz. Kredi kartı harcamalarında hesapsız davranmanız sizi zora sokabilir. Mevsim geçişlerinde alerjinize dikkat.

Kova Burcu

Günlük Yorumu

Son günlerde aşk hayatınızda yaşadıklarınızdan kaynaklı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. İş yerinizdeki dikkatsizliklerin kaynağında bu olabilir. Bir süre tatil yapmak size iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgili herşey yolunda ancak stresten uzak durun.

Balık Burcu

Günlük Yorumu

Artık zamanı geldi, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu girişiminiz için yakın çevrenizden, kardeş ve arkadaşlarınızdan maddi manevi destek alma şansınız olabilir. Ayrıca bugün düşüncelerinizde tutarlı, ifadelerinizde de etkileyici bir tavır sergileyebilirseniz hedeflerinize varmanız daha kolay olabilir.


Oppo Forum Google News

01 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları” için 15 yorum

 • 30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 10:43 pm
  Permalink

  Selam sayfanız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 10:58 pm
  Permalink

  Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 10:59 pm
  Permalink

  Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 11:39 pm
  Permalink

  Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 3:13 am
  Permalink

  Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 6:27 am
  Permalink

  Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 8:06 am
  Permalink

  Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 3:26 pm
  Permalink

  Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2020 tarihinde, saat 6:47 pm
  Permalink

  Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, saolun

  Yanıtla
 • 14 Haziran 2020 tarihinde, saat 6:48 pm
  Permalink

  Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

  Yanıtla
 • 14 Haziran 2020 tarihinde, saat 10:25 pm
  Permalink

  merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

  Yanıtla
 • 24 Haziran 2020 tarihinde, saat 11:25 am
  Permalink

  Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2020 tarihinde, saat 8:44 am
  Permalink

  Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2020 tarihinde, saat 8:58 am
  Permalink

  Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2020 tarihinde, saat 11:07 am
  Permalink

  Slm web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir