15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları Ay, Kova burcuna doğru ilerliyor, kendinizi iyi hissedeceğiniz etkinlikler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Size değer veren insanlarla olmak sizi mutlu edecektir.

15 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç

Hayatınız zorlu bir devreye giriyor. Partneriniz ya da ortağınızla bu hafta yoğun etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Karşı tarafın egoist yaklaşımı sizi rahatsız edebilir. Bir süredir konuşulmayan konularda bu hafta konuşulmaya başlayacak. Hafta ortasından itibaren ilişkinizde yeni ve parlak bir devre başlayabilir. Yalnız olanlar hayatınıza her an biri girebilir.

Boğa

İş yerinizle ve çalışma dostlarınızla alakalı bir grup problemler yaşayabilirsiniz.. Bazılarınız sağlığıyla alakalı birtakım görüşmeler yaparken, birtakımlarınız günlük planlarını tekrar revize edebilir. Hayatın koşuşturması içerisinde zihnen biraz sorunlu vakitlar geçirebilirsiniz. Etrafınızda size söylenen mesajları iyi almalı ve yararlı olanları kullanmalısınız.

İkizler 

Aşk hayatınızda bir grup farklılıklar ortaya gelebilir. Yeni bir partnere edinebilirsiniz. Biraz egoist bir sevgili olsa da gene sizi mutlu edecektir. Bazılarınız çocuklarıyla alakalı hallerle meşgul olurken, onlara yönelik eğitim bazlı eğlenceli haberler alabilir. Yaşamı daha iyi algılayacağınız ve eğlenceli doğrulusunda da bakacağınız bu devre aşk sizin amacıyla mühim olacak.

Yengeç 

Hayatınızda köklü farklılıklare hazırlıklı olun. Aile sorunuzu cöze bilmek için daha olgun davranmalısınız yoksa bı sınırle bir yere varamazsınız. Yanı sıra, ev gezmeleri ve aileyle geçirilen vakitlar artabilir. Genellikle kardeş ya da kuzenlerle düşünce çatışmalarına girmeyin.

Aslan

Buvakitlarda parasal sorun içerisine girebilirsiniz. Gelirinizi çoğaltmak amacıyla yenilikçi düşünceler içerisinde olacaksınız. Bazılarınız yeni projelerde yer alarak kazancını artıracak. Genellikle hafta ortası sahip olduğunuz ev ya da taşınmaz mülkünüzle alakalı bir mevzuya aydınlık gelecektir. Değer kazanabilir. Alım satım işleriyle uğraşanlar önünüze çıkan fırsatları kaçırmayın.

Başak 

Bugün hayatınızla alakalı mühim kararlar alacaksınız. Hem de dinamik bir gün olacak sizle amacıyla. Bazılarınız kısa geziler yapacak. Bazılarınız ise süratli ama yararlı eğitimler içerisinde yer alacak. Yakın çevrenizin egoistce tutumu ve söylemleri sizi rahatsız etse de üstünde çok çok durmayacaksınız. Aileye yeni üye katılabilir.

Terazi 

Haftanın ilk günüyle beraber dinamik bir etkileşim devresi sizi bekliyor. Etrafınızla bağınız güçlenirken aklınıza gelenleri derhal bekletmeden gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Fakat atacağınız adımlarda dikkatli olmanız gerekiyor zira bu devre, geçiş amacıyla bir plan aşaması. Vereceğiniz kararları gerçekleştirmek amacıyla şimdilik erken. Bu hafta süresince kendinizi doğru ifade ettiğinizi hissedeceksiniz.

Akrep 

Bu vakitlarda uyku sorunu yaşayabilirsiniz. Bilinç altınız size ufak oyunlar oynayacaktır. Fakat rüyalarda göreceğiniz mesajlar alacağınız kararlarda size yön gösterecektir. Daha daha eskiden aldığınız kararlar tarafında adımlar atarken bundan sonra yeni planları da devreye koymanın vakti geldi. Hafta sonuna doğru arkanızdan konuşulanlar kulağınıza gelmeye başlayacak. Bunlara takılmamanız aldığınız kararlar tarafında yolunuza devam etmeniz gerekiyor.

Yay 

Çok yoğun bir devreye giriyorsunuz. Sevdiklerinizle ve dostlarınızla toplantılara, organizasyonlara ve davetlere katılabilirsiniz. Kendinize daha çok vakit ayırdığınız bir hafta olacak. Belirleyeceğiniz hedeflerde benmerkezci bir yol aramanız size iyi gelecektir. İçinizde biriktirdiğiniz hiddet sizi sorunya sokuyor. Bunu bir şekilde dışarıya atmanın kendiniz rahatlatmanın bir yolunu bulmalısınız.

Oğlak 

İşlerinizle alakalı sorunlar sizi çokca meşgul ediyor. Kafanızdan bir türlü o kanaatleri ve problemleri atamıyorsunuz. Yöneticiniz ya da müdürünüzler yeni diyaloglar kuracağınız bir hafta olacak. Karşıt görüşlerle karşılaşacaksınız kendinizi düşünce ayrılıklarına karşı hazırlamalısınız. Hafta sonuna doğru terfi ya da bir ayrılık kararı alabilirsiniz. İş hayatınızdaki yeni tekliflere yeni arayışlara açık olmalısınız. Yerinizde saydığınız devre geride kalıyor.

Kova 

Her pazartesi Aynı sendromu yaşıyorsunuz ama alışamadınız hiç bir zamanda alışamıyacaksınız. Hukuksal ya da resmi işleri olanlar amacıyla güzel haberler gelebilir. Eğitim açısından iyi bir adım atacaksınız sonuna kadar gitmeyi düşnüyorsunuz. Yurtdışı seçenekleriniz sizin amacıyla olumlu olabilir. Bütün gelişmeleri göz önünde alarak olumlu ve olumsuz taraflar üstünde baş yoracağınız bir hafta sizi bekliyor.

Balık 

Maddi konular canınızı sıkabilir. Gelirinizi çoğaltmak ya da kriz yaratan borçlardan kurtulmak amacıyla çareler arayacak doğru analiz ederseniz çözüm de bulacaksınız. Her şey sanki üstünüze geliyor ve resmen boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Fakat bu yalnızca sizin düşüncenizden kaynaklı. Cinsel temalı sohbetler artabilir.

Defterimiz Google News
Oppo Forum Google News